Толкин Джон Рональд Руэл «Берен і Лутієн»

Комплектация книг Астролябія 2-5 рабочих дня!

Описание

У цій книжці на основі низки прозових та поетичних творів Дж. Р. Р. Толкіна реконструйовано цілісний епос про Берена, сина Барагіра, і Лутієн Тінувіель — смертного й ельфійку, які, за Толкіновим легендаріумом, жили в Першу Епоху світу. Історію їхньої любови та подвигів, здійснених в її ім’я, письменник вважав головним сказанням «Сильмариліону». Першу зав’язь цього сюжету — «Сказання про Лутієн Тінувіель і Берена» — було створено 1917 року, невдовзі після повернення Толкіна з фронтів Першої світової війни та одруження з Едіт Мері Бретт. У сповнених високої поезії óбразах закоханих, які належать до різних світів — людей та ельфів, Дж. Р. Р. Толкін вбачав уособлення себе самого та своєї дружини, і за його заповітом на їхньому надгробку було викарбувано: «Берен» і «Лутієн». Крістофер Толкін, упорядник книжки, присвятив її своїй дружині Бейллі — і в такий спосіб засвідчив вірність батьковій поетичній візії ідеального шлюбу.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Серед овець. Книга 1

Корешков Олександр

Серед овець. Книга 1
252 грн.
Купить
Закон ордену

Гурський Пйотр

Закон ордену
270 грн.
Купить
Темна матерія: Зараження

Терри Тери

Темна матерія: Зараження
207 грн.
Купить
Бог-Імператор Дюни

Герберт Фрэнк

Бог-Імператор Дюни
260 грн.
Купить
Метро 2033

Глуховский Дмитрий

Метро 2033
269 грн.
Купить
Хроніки Амбера. П’ятикнижжя Корвіна. Том 1

Желязны Роджер

Хроніки Амбера. ...
269 грн.
Купить
Хроніки Амбера. П’ятикнижжя Мерліна. Том 2

Желязны Роджер

Хроніки Амбера. ...
269 грн.
Купить
Справжні монстри – загроза для планети

Роде М.

Справжні монстри – ...
225 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.