Хауи Хью «Бункер. Ілюзія»

Комплектация книг Форс до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 декабря
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

З-поміж численних картин Апокаліпсису, створених у літературі та в кіно, роман Г’ю Гоуї «Бункер. Ілюзія» вирізняється легкістю нарації і правдивістю скрупульозного змалювання кожної дрібниці довколишнього світу, кожного відчуття героїв, які — усупереч усьому — намагаються вижити в умовах, у яких опинилися. …Опісля Кінця світу Хтось залишив жменьку людей «на насіння» у колосальному бункері, врізаному на десятки кілометрів під землю. Утім життя перетікає в смерть, і цикл завершується, коло замикається. Від народження тобі втовкмачують, що інакше бути не може, порятунок – неможливий, виходу з бункера немає. Кожен знаходиться під контролем системи, свідомість та інакомислення — блокуються установками відділу ІТ. Та завжди з’являються носії «ідеї», ті, хто прагне іншої інформації, справжнього знання, кого не влаштовує ілюзія, що наче «вірус», здатна «заразити» інших. І фінал історії геть непередбачуваний. Можна вірити чи не вірити в реалістичність всього цього, але віра автора в невичерпні можливості людського тіла й духу, заперечення безплідного існування в світі ілюзій є тим, заради чого в першу чергу варто прочитати цю книжку.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Чорнобильський пес Аксель

Андржеєвський Анатолій

Чорнобильський пес Аксель
90 грн.
Купить
Скандинавська міфологія

Гейман Нил

Скандинавська міфологія
100 грн.
Купить
Краем глаза

Кунц Дин

Краем глаза
74 грн.
Купить
Открытие ведьм

Харкнесс Дебора

Открытие ведьм
74 грн.
Купить
Возвращение

Макдевит Джек

Возвращение
109 грн.
Купить
Под властью драконов. Книга 1: Золото дураков

Холлинс Джон

Под властью драконов. ...
95 грн.
Купить
Хитрости Локка Ламоры

Линч Скотт

Хитрости Локка Ламоры
74 грн.
Купить
Тричі не вмирати. Спадок

Говда Олег

Тричі не вмирати. Спадок
104 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.