Адеємі Томі «Діти кістки й крові»

Комплектация книг книголав до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 29 февраля!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

«Діти кістки й крові» занурюють читачів в ретельно прописаний і правдоподібний світ колись щасливої країни Ор’їші, багато жителів якої володіли магією. Цілителі лікували від усіх хвороб, Палії вміли власноруч створювати полум’я, Припливці керували потоками води, а Женці, до яких належала і Матір Зейлі, викликали духи померлих. Та все змінилося однієї ночі, коли, за наказом безжального короля Ор’їші, усіх магів було вбито. Магія зникла, Зейлі залишилася без матері, а її народ — без надії. Проте тепер Зейлі отримує шанс повернути магію та кинути виклик монархії. На неї, її брата Зайна та принцесу Амарі, що збунтувалася проти власних батьків, чекає довга й небезпечна подорож, сповнена магічних відкриттів, насичена переслідуваннями й битвами, просякнута кров’ю і прагненням помсти. Однак справжньою небезпекою виявляються несподівані почуття й нові магічні сили, що ростуть із кожним днем та ризикують вийти з-під контролю… Роман «Діти кістки й крові» став першим в трилогії «Спадок Ор’їші». Західноафриканські міфи і вірування в книзі переплітаються з невигаданими проблемами реальних людей — расизмом, поліцейським свавіллям, рабством — темами, які не характерними для цього напрямку літератури. Проте, це справжнє фентезі з усіма властивими жанру атрибутами.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Еволюція. Тріумф ідеї

Циммер Карл

Еволюція. Тріумф ідеї
228 грн.
Купить
Войны новых технологий

Почепцов Георгий

Войны новых технологий
252 грн.
Купить
Історія пива в коміксах

Сборник

Історія пива в коміксах
260 грн.
Купить
МИСТЕРИЯ АТЛАНТИДЫ: Небесная Линия

Ясная Анна

МИСТЕРИЯ АТЛАНТИДЫ: ...
278 грн.
Купить
Девушка, которая должна умереть

Лагеркранц Давид

Девушка, которая должна ...
244 грн.
Купить
Опечатки

Пратчетт Терри

Опечатки
254 грн.
Купить
Ритм-секция

Бёрнелл Марк

Ритм-секция
217 грн.
Купить
Эдвард Сноуден. Личное дело

Сноуден Эдвард

Эдвард Сноуден. Личное ...
323 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.