Блэк Холли «Лихий король»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Голлі Блек — авторка бестселерів за версією The New York Times, лауреатка літературних премій Eisner Award та Andre Norton Award for Young Adult Science Fiction and Fantasy. Вона написала понад 30 романів для дітей і підлітків. Шанувальники і критики називають її королевою фентезі. Її роман «Лихий король» на порталі Goodreads посів перше місце у списку найкращої підліткової фантастики 2019 року.
Джуд перетворила розбещеного й байдужого принца Кардана на маріонетку у своїх руках. Тепер, коли він став правителем, маніпуляторка контролює всі його вчинки і стоїть за кожним його рішенням. Одначе Джуд балансує на тонкій кризі, щомиті ризикуючи власною головою. А тим часом народ Краю Фейрі розпочав гру, яка обернулася серйозною небезпекою для Джуд і Кардана. Дівчина не має ані друзів, ані прибічників. Безжальне лезо смертоносного клинка вже нависло над її шиєю. Та найболючішим ударом для Джуд стало розчарування, яке приніс їй Кардан: жорстокий принц перетворився на лихого короля. Ніхто у Краю Фейрі, навіть сама Джуд, не здогадується, чого їм чекати від його правління...

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Minecraft. Острів

Брукс Макс

Minecraft. Острів
225 грн.
Купить
Minecraft. Карти

Сборник

Minecraft. Карти
315 грн.
Купить
Minecraft. Аварія

Батист Трейсі

Minecraft. Аварія
225 грн.
Купить
Lego. Harry Potter. Магічний віммельбух

Сборник

Lego. Harry Potter. Магічний ...
243 грн.
Купить
Roblox. Куди подівся Нуб?

Крейг Джелли

Roblox. Куди подівся Нуб?
225 грн.
Купить
Річкова пригода. Віммельбух

Гьобель Доро

Річкова пригода. ...
243 грн.
Купить
Вчора та сьогодні. Місто

Обуркова Ева

Вчора та сьогодні. Місто
315 грн.
Купить
Інструкція до запасного серця

Мюррей Тамсин

Інструкція до запасного ...
225 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.