Моргенштерн Эрин «Нічний цирк»

Комплектация книг Vivat 2-5 рабочих дня!

Описание

Цирк приїжджає без попередження. Жодні оголошення не віщували його появи. Він просто з’явився там, де ще вчора його не було. Всередині смугастих чорно-білих наметів на вас чекають надзвичайні враження і подив, від якого перехопить подих. Цирк називається Le Cirque des Rêves і відчиняє свої двері тільки вночі. Але за лаштунками триває запекле змагання — дуель двох юних чарівників, Селії та Марко, котрих норовливі наставники з дитинства готували спеціально для цієї битви. Суперники не знають, що це гра, з якої живим вийде лише один, а цирк — усього- навсього арена для видатного протистояння волі і уяви. Та, незважаючи на все, стається так, що Селія та Марко втрачають голову від кохання — глибокого, сповненого чарами почуття, від якого блимає світло і в кімнаті стає спекотніше, варто їм лише торкнутися руками. Справжнє кохання чи ні, а гра мусить тривати. Долі всіх, хто має до неї стосунок — від артистів цього надзвичайного цирку до відвідувачів — зависли на волосинці, наче безстрашні акробати високо над головами.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Старий будинок

Дорожовець Олександра

Старий будинок
120 грн.
Купить
Небудь-де

Гейман Нил

Небудь-де
135 грн.
Купить
Зоряний пил

Гейман Нил

Зоряний пил
113 грн.
Купить
Улісс Мур. Книга 5.  Кам'яні охоронці

Мур Уллис

Улісс Мур. Книга 5. Кам'яні ...
126 грн.
Купить
Черептон Крутій. Книга 3. Безликі

Ленді Дерек

Черептон Крутій. Книга 3. ...
122 грн.
Купить
Радіант, Том 2

Валенте Тоні

Радіант, Том 2
140 грн.
Купить
Три дні з життя Єви

Григорович Анна

Три дні з життя Єви
135 грн.
Купить
Час смертохристів: Міражі 2077 року

Щербак Юрій

Час смертохристів: Міражі ...
135 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.