Сандерсон Брендон «Шлях королів. Хроніки Буресвітла»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

• Бестселер «The New York Times» • Фантастична сага рівня Толкіна та Сальваторе Багато часу минуло від загибелі Променистих Лицарів. Єдине, що лишилося від них, — Сколкозбруя і Сколкозброя. Той із людей, хто зможе заволодіти цими артефактами, стане могутнім воїном. В Рошарі, світі штормів і скель, є четверо сміливців: хірург, якому довелося забути про своє ремесло і стати солдатом у найжорстокішій війні; найманий вбивця, котрий плаче щоразу, коли забирає чиєсь життя; жінка, під учнівською мантією якої б’ється серце злодійки. І останній із четвірки — великий кронпринц, воєначальник, що втомився від битв і котрого часто навідують страшні сновиддя. Світ от-от зміниться. І четверо відчайдухів стануть цьому причиною. Вони або врятують Рошар, або його буде знищено…

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Буря війни

Авеярд Виктория

Буря війни
250 грн.
Купить
Чужий 3

Гибсон Уильям

Чужий 3
360 грн.
Купить
Двір мороку і гніву

Маас Сара Дж.

Двір мороку і гніву
300 грн.
Купить
Позолочені вовки

Чокші Рошані

Позолочені вовки
250 грн.
Купить
Дев'ятий Дім

Бардуго Ли

Дев'ятий Дім
351 грн.
Купить
Чотири сезони

Кинг Стивен

Чотири сезони
248 грн.
Купить
Музей крадіїв

Таннер Лиан

Музей крадіїв
238 грн.
Купить
Серед овець. Книга 1

Корешков Олександр

Серед овець. Книга 1
252 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.