Новik Наомi «Ті, що не мають коріння»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Фантастичні пригоди в стилі казок братів Грімм та легенд ТолкінаПрава на екранізацію куплено легендарним режисером «Володаря перстнів» та «Гобіта» Пітером ДжексономАвтор – лауреат премій Nebula Award, Locus Award, Mythopoeic Award, премії імені Дж. Кемпбелла та Комптона Крука Королівства Польні та Рос’ї — давні вороги. Але землі обох поступово захоплює Проклятий Ліс, що перетворює людей на дерева. Маг Дракон століттями стримував чари Лісу. За це щодесять років жителі сусідніх селищ платили чарівнику данину у вигляді найкрасивішої, найуправнішої чи найрозумнішої дівчини. Аґнєшка була певна, що цього разу Дракон забере її красуню-подругу Касю. Але несподівано для всіх він обрав нечупару Аґнешку. Саме вона покликана розгадати таємницю Проклятого Лісу і знищити його…

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Атлант розправив плечі. Частина перша. Несуперечність

Рэнд Айн

Атлант розправив плечі. ...
128 грн.
Купить
Ходячие Мертвецы. Повод для страха. Том 17

Киркман Роберт

Ходячие Мертвецы. Повод ...
185 грн.
Купить
Истории из далекого пригорода

Тан Шон

Истории из далекого ...
258 грн.
Купить
Ходячие Мертвецы. Том 5. Лучшая защита

Киркман Роберт

Ходячие Мертвецы. Том 5. ...
111 грн.
Купить
Ходячие Мертвецы. Том 4. Веление сердца

Киркман Роберт

Ходячие Мертвецы. Том 4. ...
111 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.