Андерсен Ганс Христиан «Принцеса на горошині»

Комплектация книг 2Арий до 10 рабочих дней!

Описание

До цієї книжки увійшли адаптовані тексти відомих казок: «Принцеса на горошині» Ганса Крістіана Андерсена, «Принц-жабеня» братів Ґрімм та британської народної казки «Дочка графа Мара». Головними героями цих творів є принци, які шукають своїх принцес. Проте непросто знайти справжню принцесу, а ще важче — принцесу, яка своїм коханням і добротою зможе звільнити принца від чар. Адаптовані тексти супроводжуються системою вправ, метою яких є перевірити розуміння змісту, відпрацювати та закріпити лексику і граматичні конструкції, сприяти розвитку мовленнєвих навичок і творчих здібностей у дітей. Вправи розроблено з урахуванням сучасних вимог методики викладання іноземних мов. До книги додаються англо-український словник та підсумкові тести. Призначена для учнів початкових класів загальноосвітніх і спеціалізованих шкіл, гімназій, ліцеїв, а також широкого кола читачів, які вивчають англійську мову самостійно.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Загублений світ

Дойл Артур Конан

Загублений світ
35 грн.
Купить
Ярмарок марнославства

Теккерей Уильям

Ярмарок марнославства
38 грн.
Купить
Король Артур та його лицарі

Сборник

Король Артур та його ...
30 грн.
Купить
Аладдін

Сказки

Аладдін
26 грн.
Купить
Біле Ікло

Лондон Джек

Біле Ікло
38 грн.
Купить
Пригоди котика Томмі

Довганец В.

Пригоди котика Томмі
18 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.