Боккаччо Джованни «Декамерон»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Видатний італійський літератор XIV століття, поет, учений, прозаїк, друг Петрарки, шанувальник і дослідник творчості Данте — це далеко не все, що можна сказати про одного з родоначальників італійської літератури Джованні Боккаччо (1313—1375). «Декамерон» — книга новел, що містить сто історій, розказаних молодими людьми за десять днів (звідси і назва твору — «декамерон», з грецької — «десяти-щоденник»), історій про людину, її гріхи та перемоги, про подолання труднощів, кохання, радість, про розчарування та надії, одним словом — про життя. В останні роки письменник, втомлений від нападок церкви, готовий був визнати «Декамерон» помилкою молодості, але нащадки назвали цю «помилку» найзнаменитішим твором Боккаччо, світовим шедевром, який зробив його ім’я безсмертним.
Отзывы
Что еще купить
Собор Паризької Богоматері

Гюго Виктор

Собор Паризької ...
189 грн.
Купить
Філіппіки. Катон Старший, або Про старість

Цицерон Марк Туллий

Філіппіки. Катон Старший, ...
219 грн.
Купить
Король Лір

Шекспир Уильям

Король Лір
198 грн.
Купить
Класичні романи. Енн із Авонлеї

Монтгомери Люси-Мод

Класичні романи. Енн із ...
189 грн.
Купить
Залізний острів: мала проза

Гончар Олесь

Залізний острів: мала ...
158 грн.
Купить
Шляхи життя

Бакман Фредерик

Шляхи життя
201 грн.
Купить
Життя у позику

Ремарк Эрих Мария

Життя у позику
180 грн.
Купить
Геополітика

Донцов Д

Геополітика
198 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.