Камю Альбер «Падіння»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Поміж митців та інтелектуалів минулого століття, творчість яких викликала великий інтерес серед інтелігенції Заходу й чинила на неї значний вплив, одне з чільних місць належить французькому письменнику, лауреату Нобелівської премії Альберу Камю (1913—1960). Вагомість його внеску в літературу і духовну культуру важко переоцінити. Цікавість сучасного читача до творів Камю аж ніяк не зменшилась. Тож можна з певністю сказати, що творчість цього письменника витримала найсуворішу і найсправедливішу перевірку — перевірку часом. «Падіння» — це остання закінчена повість Камю. В ній розповідається історія респектабельного адвоката Жана-Батиста Кламанса. Довгі роки він тягнув бездумне, хоча і цілком благопристойне існування, але одного разу пройшов повз потопаючу жінку, зробивши вигляд, що нічого не бачить і не чує. Цей вчинок змінив усе його життя і прирік на довгі роки болісних сумнівів, коли почалося те саме падіння… У видавництві «Фоліо» у цій серії раніше вийшли друком повість «Чужий» та п’єси «Калігула», «Непорозуміння», «Стан облоги» та «Справедливі».

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

До зірок

Фицджеральд Фрэнсис Скотт

До зірок
81 грн.
Купить
Сутінки в її очах

Сиренко Вадим

Сутінки в її очах
81 грн.
Купить
Золотий жук. Збірка оповідань

По Эдгар

Золотий жук. Збірка ...
67 грн.
Купить
Дерево безсмертя

Кешеля Дмитрий

Дерево безсмертя
80 грн.
Купить
Хатина дядька Тома

Бичер-Стоу Гарриет

Хатина дядька Тома
76 грн.
Купить
Пісня над піснями. Юнацький роман

Шолом-Алейхем

Пісня над піснями. ...
67 грн.
Купить
Вигнання і царство

Камю Альбер

Вигнання і царство
81 грн.
Купить
Сойчине крило. Украдене щастя

Франко Иван

Сойчине крило. Украдене ...
59 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.