Моэм Сомерсет «Розмальована вуаль»

Комплектация книг КСД в течение 1-5 дней

Описание

Повість було екранізовано тричі: у 1934, 1957 та 2006 роках Ілюстроване видання Класика ХХ століття! Трагічна і приголомшуюча реалістичністю та відвертістю історія кохання та ненависті, омани та прозріння, яке приходить іноді занадто пізно… На кого чекала Кітті, даючи відмови численним претендентам на її руку? Радше просто пливла за течією, байдужа до світу у своєму снобізмі… Її чоловіком став молодий бактеріолог Волтер Фейн – перший, хто з такою незвичною серйозністю освідчився їй. Перший, хто трапився на шляху, коли Кітті вирішила побратися раніше за свою молодшу сестру… Та в Гонконгу їй стало нудно, нудно, нудно… Швидкоплинний роман з харизматичним Чарлі закінчиться з першим складним випробуванням, і Кітті вирушить з нелюбим чоловіком до Мей-тан-фу, де вирує холера. Попереду – смертельна небезпека. І непевний шлях до світу, повного барв і нових сенсів, світу, що так довго ховався від неї за розмальованою вуаллю ілюзій…

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Дары Волхвов. Истории накануне чуда

О'Генри

Дары Волхвов. Истории ...
77 грн.
Купить
Портрет Дориана Грея. Сборник

Уайльд Оскар

Портрет Дориана Грея. ...
109 грн.
Купить
Большие надежды. Сборник

Диккенс Чарльз

Большие надежды. Сборник
95 грн.
Купить
Валентина. Леоне Леони

Санд Жорж

Валентина. Леоне Леони
82 грн.
Купить
Энциклопедия юности

Эпштейн Михаил

Энциклопедия юности
770 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.