Оруэлл Джордж «1984. Скотный двор»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

Культові антиутопії ХХ століття Два легендарних твори британського письменника Джорджа Орвелла потрясли світ, ставши застереженням і одночасно пророцтвом... 2 + 2 = 5 Вінстон Сміт — рядовий працівник міністерства правди, що займається постійним оновленням і переписуванням історії. Він живе у світі подвійних стандартів, де все контролює поліція думок, що забороняє мислити і міністерство любові, що завдає болю. Абсурдна реальність, життя за шаблоном, карбуючи крок у колонах однакових сірих особистостей. І у тебе немає шансу зробити крок у бік. Ти під наглядом. Завжди і скрізь. Старший брат стежить за тобою («1984») Всі тварини рівні, але деякі тварини рівніші. Одного ранку фермер Джонс забуває нагодувати худобу. І тоді тварини вирішують, що настав час підняти повстання. На чолі зі свинями Наполеоном і Цицероном вони виганяють Джонса з ферми. Свині встановлюють свою владу і проголошують сім заповідей. Але день за днем у серцях інших тварин зріє сумнів: а чи так всі вони рівні? Або серед них є ті, що вважають себе рівнішими за інших?.. («Скотный двор»)

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Капитанская дочка

Пушкин Александр

Капитанская дочка
153 грн.
Купить
1984. Скотный двор

Оруэлл Джордж

1984. Скотный двор
160 грн.
Купить
Железный король

Дрюон Морис

Железный король
162 грн.
Купить
Незнакомка из Уайлдфелл-Холла

Бронте Шарлотта

Незнакомка из ...
169 грн.
Купить
Классические романы. Маленькие женщины

Олкотт Луиза Мэй

Классические романы. ...
171 грн.
Купить
Малое собрание сочинений

Майринк Густав

Малое собрание сочинений
162 грн.
Купить
Малое собрание сочинений

Дефо Даниэль

Малое собрание сочинений
144 грн.
Купить
Под лаской плюшевого пледа…

Цветаева Марина

Под лаской плюшевого ...
144 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.