Друга книга із серії “Дівчина-ґік“!Все анонсы

Гаррієт Меннерс - звичайнісінька п’ятнадцятирічна школярка з Лондона, яка, напевно, знає геть усе. Наприклад: - людина передумує 70000 думок в день - у гусениці 4000 мускулів - на Урані йде дощ з алмазів. А також навіть те, як правильно одягатися, фарбуватися чи знаходити спільну мову з однолітками. Але вона абсолютно нічого не знає про любов...

Вона ще досі ґік, хоча й заміряється завоювати світові подіуми показів мод. Тепер коли Гаррієт стала відомою моделлю, їй належить поїхати на зйомки в Токіо. Тож у вільний час вона не лише полюбляє читати «Оксфордський словник», а ще й дефілює токійськими підмостками у модних сукнях під світлом софітів.

Дівчина з дитинства мріяла опинитися в Японії, подивитися цю дивовижну країну. І зустріч з колишнім хлопцем, який розбив їй серце, Гаррієт абсолютно ні до чого - так дівчині самій здається. Але модельний бізнес жорстокий, і коли раз по раз з нею починають відбуватися неприємності, Гаррієт розуміє, як їй необхідний хтось близький і рідний в такому далекому Токіо. Але чи є у дівчини майбутнє разом з одним з найкрасивіших хлопців на планеті?

У книзі частково дотримано особливостей мовлення сучасних підлітків.

Холлі Смейл народилася 7 грудня 1981 в Англії. З раннього віку їй подобалося читати і писати. У 15 років Холлі була завербована модельним агентством в Лондоні.
Її модельна кар'єра тривала близько 2 років, поки одного разу вона не заявила, що їй це не подобається.
Смейл закінчила Брістольський Університет, отримавши ступінь бакалавра мистецтв з англійської літератури і та ступінь магістра в області шекспірознавства.
Перш ніж прославитися як письменниця, давала уроки англійської мови в Японії. Вона багато подорожувала по Азії і Австралії, потім повернулася в рідну Англію і оселилася в Лондоні.