Таємний Розшук починає нове розслідування!Все анонсы

Роман з підциклу «Сновидіння Ехо» з великого циклу «Світ Ехо і пригоди Макса».
 
Продовження циклу про світ Ехо викликало у читачів бурю неоднозначних емоцій. Зате після виходу книги «Скриня мерця» серед фанатів серії запанувала згода: старий добрий Макс Фрай повернувся! Причому, настільки ж чудовий, як в минулі часи.
 
Більшість з тих, хто прочитав книгу, згодні, що п'ята частина «Сновидінь Ехо» вийшла кращою з усього підциклу.
 
Хотіли зустріти улюблених за «Хроніками Ехо» персонажів? Отримуйте! Скучили за фірмовим фентезійно-детективним сюжетом - є! Хотіли з самого початку здогадуватися, чим все закінчиться, і отримати абсолютно несподіваний фінал? Переконайтеся самі: все тут. Є навіть дещо новеньке!
 
У цій скрині мерців удосталь, щоправда, трохи менше. аніж могло би бути. Звільнене місце захопили шалені вітри, заморські шамани, жахливі куманські ножі-медоруби і навіть математичні формули, що не згадуються проти ночі. А що замість бутелька з ромом маємо пляшку осського аша — то завжди маємо зважати на культурний контекст.
 
Головний герой Сер Макс більше не дивується всьому, що бачить. Тепер він частіше сам дає уроки, а не отримує їх. Джуффін Халлі з господаря перетворився в старого товариша, якому є що згадати і нічого ділити з головним героєм. Всі наші улюбленці з попередніх книг стали дорослішими і... добрішими. Зате лиходії добрішими не стали: Таємний Розшук починає нове розслідування!
 
У Єхо починають гинути могутні маги. На перший погляд, у всьому винен нещасливий випадок, однак проникливий сер Макс радше повірить у неможливе, ніж у банальне. І як завжди, не тільки виявиться правим, а й зможе розмотати заплутаний клубок із безсмертних мерців, заблукалих сновидців, привидів мертвих магів, утілених ілюзій і ще багато чого. Читач, звісно, долучиться до таємниці слідства, знову зустрінеться з улюбленими героями серії книг і навіть зможе разом із сером Максом із даху його будинку помилуватися чарівним Єхо. Cмакуючи запашною кавою.
 
Шанувальникам літературного жанру фентезі добре знайоме ім'я Макса Фрая. Під цим псевдонімом свої чарівні історії розповідає талановитий і непередбачуваний художник Світлана Мартинчик. Автор ряду літературних проектів, в числі яких цикл фантастичних бестселерів, великий цикл есе про літературу і мистецтво, популярний словник-довідник "Азбука сучасного мистецтва" та тематичні літературні антології.
 
Кількість книг, написаних і складених Максом Фраєм, вже перевалило за шостий десяток.