Пала Іскендер «Смерть у Вавилоні. Кохання в Стамбулі»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание

Іскендер Пала (нар. 1958 р.) — письменник-енциклопедист, одна з мега­зірок турецької словесності ХХІ століття. Його твори перекладено десятками мов світу, їх шаленими накладами перевидають і в Європі, і в Азії. Прискіп­ливий читач знайде в його романах геть усе: від мариністичних подробиць до назв близькосхідного посуду. Автор, як професійний історик літератури, пересипає їх і неймовірними оповідями про минуле, котрі черпає з давніх рукописів та хронік. «Смерть у Вавилоні Кохання в Стамбулі» — чи не найвідоміший із романів Іскендера Пали, що сповна занурює нас у детективну історію, пов’язану з поемою містичного Мегмеда Фузулі. Її герої — Лейла та Маджнун, — оживаючи під пером Пали, проводять читачів лабіринтами таємничої ос­манської історії та літератури. Зійшовшись докупи в Стамбулі, ці лабіринти завершуються там, звідки їх і прокладено, — на руїнах Вавилону, де давні жерці надійно заховали ключі до потойбічних знань.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Без ніг на Еверест

Інгліс Марк

Без ніг на Еверест
198 грн.
Купить
Щось крихке. Оповідки й дивовижі

Гейман Нил

Щось крихке. Оповідки й ...
200 грн.
Купить
Без фільтрів. Інсайдерська історія Instagram

Фрайєр Сара

Без фільтрів. Інсайдерська ...
228 грн.
Купить
Змарновані мрії

Бюсси Мишель

Змарновані мрії
250 грн.
Купить
Як виходити заміж стільки разів, скільки захочете

Карпа Ирэн

Як виходити заміж стільки ...
210 грн.
Купить
Postscript

Ахерн Сесилия

Postscript
225 грн.
Купить
Шантарам

Робертс Грегори Дэвид

Шантарам
203 грн.
Купить
Абісаль

Крамер Стейс

Абісаль
200 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.