Бойко Марианна «104 дні без поліетилену»

Комплектация книг Віхола 2-5 рабочих дня!

Описание

Чи намагалися ви колись відмовитися від поліетилену? Ні-ні, ви не зрозуміли: взагалі від будь-якого можливого поліетилену, навіть того, у який загорнені ваші ліки й предмети гігієни. Спробуйте лише роздивитися, скільки його у вашій оселі — на кухні, у ванній, у спальні і навіть на балконі. Сьогодні всі ми знаємо, що поліетилен забруднює довкілля й шкодить нашому здоров’ю, проте далеко не всі можемо відмовитися від нього хоча б на кілька тижнів. Маріанна Бойко прийняла цей виклик, провівши 104 дні без звичних пластикових речей. Як піти за покупками без жодного пакета? Як бути із шампунями та косметикою? І що робити, якщо турботлива продавчиня на ринку наполегливо пакує вам городину в пакет, здивовано промовляючи: «Доцю, та це ж безкоштовно?» Авторка провела свій експеримент в українських реаліях і охоче ділиться лайфхаками, як не тільки відмовитися від використання поліетилену, а й стати екоблогером і допомагати іншим усвідомити важливість зменшення сміття на планеті.
Про авторку Маріанна екоблогерка, лекторка зі свідомого споживання, мотиваційна спікерка. Клієнти Маріанни — малий, середній, великий бізнес, міжнародні організації (компанії «Лореаль», «Інтертоп», ООН, Укргазбанк, Procter & Gamble та інші). Авторка проекту Zero Waste Ukraine, який працює над адаптацією світової теорії Zero Waste (нуль відходів) під українські реалії. Власниця бренду багаторазових торб Act Green. У 2015 році Маріанна вирішила поекспериментувати та запустила проект «104 дні без поліетилену». Протягом цього терміну потрібно було не використовувати в побуті поліетиленове пакування. Маріанна створила сторінку на Фейсбуці і щодня розповідала про свої перемоги та невдачі. Проектом зацікавилися ЗМІ, почали долучатися інші люди. Із часом Маріанна почала розповідати про свій досвід в інтерв’ю, на фестивалях, у школах та інших івентах і стала екотренеркою. Також з’явилася програма на радіо «Свідоме життя з я Маріанною Бойко». «Завдяки своєму досвіду я допомагаю людям ставитися до природи дбайливіше, із цікавістю й турботою. А також полегшую шлях екосвідомості. Із чого почати, як знайти підтримку, які складнощі й радощі вас очікують і як до цього підготуватися? Як зменшити кількість відходів, як зекономити сімейний бюджет, як робити радісні та раціональні закупки, як берегти ресурси сімейні та природні — і все це з урахуванням українського менталітету, нашого минулого, звичок”, — каже авторка. За словами Маріанни, її місія — аби кожен українець проживав сучасне, цікаве життя, але при цьому розумів свій вплив на довкілля і діяв з метою його збереження.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Бляшаний чоловік

Вінман Сара

Бляшаний чоловік
180 грн.
Купить
Паперовий літак у небі

Хода Анастасія

Паперовий літак у небі
190 грн.
Купить
Бляшаний чоловік

Вінман Сара

Бляшаний чоловік
158 грн.
Купить
Диявол і панна Прім

Коэльо Пауло

Диявол і панна Прім
140 грн.
Купить
Закоханий привид

Леви Марк

Закоханий привид
144 грн.
Купить
Гормони. Як тестостерон, ендорфіни і Ко впливають на наше життя

Паріанен Франка

Гормони. Як тестостерон, ...
194 грн.
Купить
Історія втечі та повернення

Ферранте Элена

Історія втечі та ...
162 грн.
Купить
Глиняні ноги

Пратчетт Терри

Глиняні ноги
180 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.