Свято Роксоляна «Анонім. Жінка в Берліні»

Комплектация книг Комора 2-5 рабочих дня!

Описание

Впродовж восьми тижнів, з 20 квітня по 22 червня 1945 року, 34-літня берлінська журналістка, залишившись із невеликою групою сусідів у багатоквартирному будинку без їжі, електрики, газу й води, провадила щоденні записи свого досвіду виживання у плюндрованому Червоною Армією місті. В результаті постав унікальний літературний та історичний пам’ятник, якому в мемуаристиці Другої світової війни належить почесне місце — поруч із щоденниками Анни Франк, Віктора Клемперера та Мічігіко Хачійя. Кмітлива, спостережлива, сповнена вітальних сил і непохитного здорового глузду, героїня-оповідачка «Жінки в Берліні» стала голосом безсловесних мільйонів жінок, яким випало відбудовувати життя з руїн, у матеріально й морально знищеному світі. Так, війна суне на Берлін. Те, що вчора було тільки далеким гулом, нині переросло в безперервний гуркіт. Люди вдихають рев зброї. Вухо глухне і чує тепер тільки постріли найбільшого калібру. Вже давно не розрізнити, куди стріляють. Ми живемо, затиснуті в кільце збройних дул, яке щогодини звужується.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Не святий

Гусев Глеб

Не святий
218 грн.
Купить
Світло війни

Ондатже Майкл

Світло війни
200 грн.
Купить
Коли все сказано

Гріффін Енн

Коли все сказано
200 грн.
Купить
Ми вже непридатні

Стейс Крамер

Ми вже непридатні
162 грн.
Купить
Знайди мене

Асіман Андре

Знайди мене
180 грн.
Купить
Крадійка книжок

Зусак Маркус

Крадійка книжок
179 грн.
Купить
Могила на двох

Гольт Анне

Могила на двох
153 грн.
Купить
Бентежні

Лінн Ульман

Бентежні
150 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.