Арамбуру Фернандо «Батьківщина»

Комплектация книг Фолио 5 рабочих дней!

Описание
Фернандо Арамбуру (нар. 1959 р.) — іспанський письменник, поет, есеїст. З 1985 року проживає в Німеччині. Вважається одним з провідних нині живих іспанських письменників. Роман «Батьківщина» був дуже добре прийнятий читачами та критиками. За останні десятиліття жодна книга в Іспанії не була удостоєна стількох нагород: краща книга 2017 року, Національна премія з літератури, Премія кри­тики, премія Міжнародного клубу журналістів, італійські премії Стрега і Лампедузи. Тільки іспанською роман нараховує понад 30 видань, продано права на переклад 32 мовами. Українською друкується вперше. У маленькому баскському містечку живуть і дружать дві сім’ї. Матері по вихідних разом ходять у кафе, батьки — до велоклубу, де змагаються у швидкості на перегонах, діти грають, діляться між собою всім, чим можна. Незважаючи на різні погляди та матеріальний стан, життя цих родин тісно переплетене. Але потім діти виростають, і відбувається страшне: старший син з однієї сім’ї вступає до терористичної організації ЕТА, що бореться за незалежність Країни Басків, а батька з іншої сім’ї ЕТА вбиває. Можливо, той самий сусідський син і вбиває, хоча це не точно, та й яка різниця? Ось і доводиться одній родині все життя мучитися питанням «чому саме ми?», вчитися жити далі без батька і чоловіка й по-справжньому так і не навчитися. А іншій — шукати виправдання своєму синові-вбивці, приреченому провести життя у в’язниці, спробувати знайти вищий сенс у його злочинах. Арамбуру намагається розібратися, що ж відбувалося з людьми Країни Басків у той трагічний період, чому вбивства і насильство викликали у багатьох з них підтримку або співчуття, тоді як незгодні зберігали боязке мовчання
Отзывы
Что еще купить
Запрошені

Макмахон Дженнифер

Запрошені
250 грн.
Купить
Під багряним небом

Салливан Марк

Під багряним небом
266 грн.
Купить
Григорій Сковорода. Літературні твори

Сковорода Григорий

Григорій Сковорода. ...
252 грн.
Купить
Нове мислення. Від Айнштайна до штучного інтелекту: наука і технології, що змінили наш світ

Олтрейд Даґоґо

Нове мислення. Від ...
284 грн.
Купить
Цитадель

Кронин Арчибальд

Цитадель
266 грн.
Купить
Справа 1569

Горст Йорн Лієр

Справа 1569
238 грн.
Купить
Аномалія

Ерве Ле Телльє

Аномалія
233 грн.
Купить
Мідна доба

Шнайдер Слободан

Мідна доба
276 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.