Андрич Іво «Проклятий двір»

Комплектация книг 1Видавництво 21 2-5 рабочих дня!

Только 1 шт по такой цене Проклятий двір Акция
20 грн.
Автор:
Андрич Іво
Все книги автора
Код товара:
160685
Издательство:
1Видавництво 21
Все книги 1Видавництво 21 в этом жанре
Переплет:
Твердый переплет
Язык:
Украинский
Первый тираж:
2020
Cтраниц:
136
ISBN-код:
178-617-614-310-9
Серия:
Вне серии
Все книги серии
Купить

Комплектация книг 1Видавництво 21 2-5 рабочих дня!

Описание
«Проклятий двір» – один із найкращих і найвідоміших романів Нобелівського лауреата з літератури Іво Андрича. Цей роман побудовано за принципом «історія в історії», що дозволило письменнику поєднати одразу кілька оповідей. Одна з них відбувається на початку минулого століття в стамбульській тюрмі, куди лиха доля закинула монаха-францисканця з Боснії. Інша ж історія сягає XV століття і оповідає про реальну долю Джем-султана, який бореться за владу зі своїм братом Баязидом ІІ. Попри напружений сюжет, це ще й філософський роман, у якому притча про братів-суперників переростає в роздум про сутичку романтичного й прагматичного начал, а «проклятим двором» стає не тільки тюремне подвір’я, а й саме людське життя. Ця книга видана за фінансової підтримки Міністерства культури та інформування Республіки Сербії. Ова књига је штампана уз финансијску помоћ Министарства културе и информисања Републике Срби
Отзывы
Что еще купить
Кімната для печалі

Любка Андрей

Кімната для печалі
20 грн.
Купить
Проклятий двір

Андрич Іво

Проклятий двір
20 грн.
Купить
Доктор Серафікус.Поза межами болю

Домбровская И.

Доктор Серафікус.Поза ...
20 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.