Бабіна Наталка «Рибгород»

Комплектация книг Урбіно в течение 1-5 дней

Описание

Долю Алли Бобильової щасливою не назвеш: смерть єдиної довгоочікуваної донечки, потім – наркотики, алкоголь, постійне почуття непотрібності… Єдине, що тримає героїню при житті – це земля її дитинства, село Добратичі. Саме сюди, на Берестейщину, до старої баби Мокрини, повертається Алла лікувати змучену душу. Проте одного дня 97-річна Мокрина помирає. Її вбили. Хто? Чому? Навіщо? Тоді ж у селі з’являється відомий злочинний авторитет, який скуповує в селян землю і будь-що прагне отримати Аллину ділянку. Героїня раз у раз перебуває за крок від загибелі. При житті її тримає дивовижна здатність віднаходити в часі «нори», де вона зустрічає своїх предків та відкриває таємницю скарбів львівського ювеліра XVII століття. Тепер багато залежить від того, хто першим знайде коштовності пана Тризни: Алла з друзями дитинства чи білоруські спецслужби.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Кава з кардамоном

Ягелло Йоанна

Кава з кардамоном
81 грн.
Купить
Синдром Петрушки

Рубина Дина

Синдром Петрушки
209 грн.
Купить
Неутолимая любознательность. Как я стал ученым

Докинз Ричард

Неутолимая ...
Предзаказ
#В постели с твоим мужем. Записки любовницы. Женам читать обязательно!

Набокова Ника

#В постели с твоим мужем. ...
190 грн.
Купить
Лидер без титула. Современная притча об настоящем успехе в жизни и в бизнесе

Шарма Робин

Лидер без титула. ...
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.