Генна Кристин «Соловей»

Комплектация книг Наш Формат в течение 1-5 дней

Описание

В’янн Моріак – сільська вчителька, яка, провівши на війну свого чоловіка, змушена щодня докладати неймовірних зусиль, аби врятувати свою родину: виживати без їжі і грошей, ділити дах із ворогом і пережити нелюдські страждання. Її вісімнадцятирічна сестра Ізабель приєднується до партизанського руху спротиву. Разом зі своїми однодумцями вона вірить, що Франція вистоїть і, рано чи пізно, ворог буде переможений. Поки тисячі французів, скорившись ворогові, намагаються пристосуватися до сумних обставин, тендітна дівчина, на яку полює Вермахт і СС, стає невловимим провідником, що рятує десятки військових пілотів, переправляючи їх таємним маршрутом через Піренеї. В’янн та Ізабель дуже різні, і на цій війні – у кожної з них свій шлях і свій подвиг. В основу роману лягла реальна історія бельгійки, яка була членом партизанського руху спротиву.

Отзывы

Нет отзывов об этой книге.

Написать отзыв

Что еще почитать

Грехи отца

Нил К.

Грехи отца
Подробнее
13 минут

Пинборо С.

13 минут
Подробнее
Безчестя

Кутзее Джон Максвелл

Безчестя
Подробнее
Бійцівський клуб 2

Паланик Чак

Бійцівський клуб 2
Подробнее
Вушко голки

Фоллетт Кен

Вушко голки
Подробнее
Заговорено на любов

Бабкіна Катерина

Заговорено на любов
Подробнее
Казки про дивних

Риггз Ренсом

Казки про дивних
Подробнее
Мовчання ягнят

Харрис Томас

Мовчання ягнят
Подробнее

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.