Арун К. Сінгх «Твоє серце в моїх руках. Сходження іммігранта на вершину американської кардіохірургії»

Комплектация книг Форс до 5 рабочих дней!

Описание

«Твоє серце в моїх руках» — це неймовірна історія хлопця з понівеченими руками й недіагностованою дислексією, життя якого розпочалося серед злиднів і кастових протиріч традиційної Індії. Однак, озброївшись упертістю й цілеспрямованістю, крок за кроком долаючи перешкоди на шляху адаптації іммігранта в американське суспільство, він став одним із найвідоміших кардіохірургів США. Арун К. Сінгх виконав понад 15 000 операцій на відкритому серці, мав справу з практично всіма серцево-судинними патологіями, тримав у руках серця тисяч пацієнтів, які довірили йому свої життя. Ця книга — захоплива подорож із далекої Індії на вершину американської кардіохірургії, яку ви здолаєте разом із Аруном К. Сінгхом. Легкий стиль оповіді, емоційність викладу, відверті розмірковування та делікатні подробиці не залишать байдужим жодного читача
Написати книгу про свій неймовірний шлях Аруна К. Сінгха вмовила дружина. Вона була впевнена, що його історія надихне тих молодих людей, які мають багато перешкод і мало впевненості в тому, що їм вдасться успішно їх подолати. Історія хлопця з Індії, обидві руки якого були дуже травмовані (одна так і залишилася на кілька сантиметрів коротшою за іншу), а дислексія заважала вчитися, вже надихнула сотні тисяч читачів у багатьох країнах світу. Тепер почитати про неймовірний шлях, який привів індійського хлопчика з обмеженими можливостями до грандіозного успіху в такій складній галузі, як кардіохірургія, мають змогу українці.
«Твоє серце в моїх руках» припаде до вподоби всім, хто цінує реальні історії успіху. Автобіографічна книга Аруна К. Сінгха — це захоплива історія, в якій оживають численна родина автора, друзі, з якими він запускав повітряних зміїв, лікарі, котрі надихнули його на недосяжну тоді, в далекі 60-ті роки, мрію стати хірургом, перші пацієнти — довіривши свої серця покаліченим рукам молодого іммігранта, вони отримали в подарунок цілі життя.
  • Читач-лікар знайде у цій книзі багато цікавих подробиць з історії становлення кардіохірургії, у тому числі дитячої.
  • Читач-пацієнт зрозуміє, наскільки складною й відповідальною є робота хірурга, й подивиться на свого рятівника іншими очима.
  • Читач, який цінує історії успіху, надихнеться на нові звершення.
  • Той, кому ця книга потрапить до рук випадково, зрозуміє, наскільки безцінним є дар життя й досяжною — будь-яка мрія, якщо до неї прагнути всім серцем.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Три поверхи

Ешколь Нево

Три поверхи
153 грн.
Купить
За браком доказів

Тведт Крис

За браком доказів
175 грн.
Купить
Твоє серце в моїх руках. Сходження іммігранта на вершину американської кардіохірургії

Арун К. Сінгх

Твоє серце в моїх руках. ...
194 грн.
Купить
Светлый человек

Максимов Макс

Светлый человек
179 грн.
Купить
Називай мене своїм ім’ям

Асіман Андре

Називай мене своїм ...
189 грн.
Купить
Голограма для короля

Еґґерс Дейв

Голограма для короля
153 грн.
Купить
Замок из стекла. Что скрывает прошлое

Уоллс Джаннетт

Замок из стекла. Что ...
209 грн.
Купить
Чувак и мастер дзен

Бриджес Джефф

Чувак и мастер дзен
162 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.