Шмидт Эрик «Як працює Google»

Комплектация книг КМ-Букс в течение 1-5 дней

Описание

Коли автори цього видання лише починали працювати у Google, вони були певні, що знають усе про успішний бізнес. Утім швидко переконалися, що помиляються: в епоху інтернету варто дотримуватися зовсім інших правил його ведення. Йдеться в першу чергу про сучасні погляди на корпоративну культуру, кращі стратегії пошуку і найму талановитих співробітників, про принципи спілкування і прийняття рішень, упровадження інновацій і досягнення революційних зрушень. Неабияке значення для бізнесу має відкритість корпоративних комунікацій і системи прийняття рішень. Книга розкриває секрети трансформування сучасного бізнесу, коли доступною стає будь-яка інформація, мобільні пристрої дають змогу спілкуватися незалежно від часу і місця перебування, а хмарні обчислення забезпечують доступ до необмежених ресурсів. Автори діляться прийомами залучення до компанії найнепередбачуваніших і разом з тим найбільш геніальних та ефективних службовців, так званих кмітливих креативників, а також доводять, що іноді досягти найамбітнішої цілі вкрай просто, оскільки вона приваблює найкращих спеціалістів і найбільше стимулює. За даними «New York Times», «Wall Street Journal», «USA Today» та Асоціації книговидавців США, видання стало бестселером одразу, щойно побачило світ. Переклав українською Юрій Гордієнко.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Территория альфы

Субботина Ирина

Территория альфы
Предзаказ
451' по Фаренгейту

Брэдбери Рэй

451' по Фаренгейту
Предзаказ
Вкусный кусочек счастья: Дневник толстой девочки, которая мечтала похудеть

Митчелл Энди

Вкусный кусочек счастья: ...
171 грн.
Купить
Я говорил, что люблю тебя?

Маскейм Эстель

Я говорил, что люблю тебя?
171 грн.
Купить
Когда поют сверчки

Мартин Чарльз

Когда поют сверчки
Предзаказ
Между нами горы

Мартин Чарльз

Между нами горы
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.