Возняк Григорій «60 років біля класної дошки. Моя активізація навчально-пізнавальної діяльності на уроках математики»
Жанр: Нон-фикшн

Комплектация книг Богдан до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 мая
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Книга відомого українського методиста, автора шкільних підручників і численних методичних та дидактичних матеріалів з математики Г.М. Возняка, що підводить підсумок його 60-літнього служіння біля класної дошки. Містить розлогі автобіографічні замальовки, написані крізь призму багатогранної власної педагогічної діяльності, а також дві знакові праці, що узагальнюють наполегливі пошуки автора шляхів активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів на уроках з алгебри та геометрії. Описуються конкретні форми і методи роботи вчителя для різних типів навчальних занять у школі. Для педагогів, насамперед учителів математики і студентів педагогічних вишів фізико-математичного профілю, а також для учнівської молоді, яка мріє про учительську професію.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

О небесах, о мире духов и об аде

Сведенборг Эмануэль

О небесах, о мире духов и об ...
57 грн.
Купить
Библия фэн-шуй: Полное практическое руководство по улучшению жизни и здоровья, наведению порядка в доме и личных финансах

Саймон Браун

Библия фэн-шуй: Полное ...
295 грн.
Купить
Поза сценою українських революцій: Літературні есеї

Скрипник Игорь

Поза сценою українських ...
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.