Гербер Стефани «Довершена краса. Понад 150 рецептів природних засобів догляду за тілом»

Комплектация книг КМ-Букс в течение 7 дней

Описание

Натуральні косметичні засоби здатні чинити потужний оздоровчий та лікувальний вплив на організм як ззовні, так і зсередини. У цій книзі наведені прості рецепти, послуговуючись якими ви завжди відчуватимете себе привабливою, перетворите власне помешкання на зону комфорту. Зробіть лише перший крок — повірте, вам це до снаги, і вже незабаром ви дізнаєтесь, якою неймовірно захопливою справою є виготовлення натуральних засобів краси та гігієни власними руками. Техніка їх створення дуже проста: вам не знадобляться ані вигадливі інгредієнти, ані хитромудре обладнання — для початку досить скористатися тим, що можна знайти на кожній кухні. І незалежно від того, прагнете ви звільнитися від стресу чи стати впевненішою в собі, час, витрачений на експерименти з натуральними засобами краси, принесе вам неабияку користь і неймовірну насолоду

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Акупунктура міста

Лернер Жайме

Акупунктура міста
72 грн.
Купить
Моя дорога птаха

Кузьменко Ольга

Моя дорога птаха
54 грн.
Купить
Обустраиваем дачный участок с Антониной Лесик

Лесик Антонина

Обустраиваем дачный ...
120 грн.
Купить
Рисуем на коленке. Собор Парижской Богоматери

Самойлова Диляра

Рисуем на коленке. Собор ...
173 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.