Дах Ганс фон «Техніка бою. Том 1, частина 2»

Комплектация книг Астролябія до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ! Бесплатная доставка книг при заказе от 250 грн! (Действует до 30.04.2019)

Описание

Фундаментальний швейцарський підручник з основ загальновійськового бою від автора «Тотального опору». У ньому детально і доступно описано техніки сучасного бою і командування військовими підрозділами, розвідки і диверсійної роботи, особливості застосування зброї, будування фортифікаційних споруд та інженерних загороджень, правила організації маршу та розквартирування, постачання війська, санітарної служби, військового вишколу тощо.

Професійний, але пристрасний текст військового фахівця і патріота має потужний мотиваційний потенціал, а доповнений рисунками, схемами і таблицями, може бути легко засвоєний.

Призначається для офіцерів, сержантів, рядових Збройних Сил України, а також усіх, хто хоче належно підготуватися до захисту своєї країни від агресії ворога та збільшити свої шанси на виживання у бою. У цій частині розкрито принципи розквартирування, вартової служби, транспортування та організації маршів, а також основи командування взводом і відділенням, укріплення місцевості, розвідки й убезпечення

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Цвет: энциклопедия. Вдохновляющие цветовые решения для интерьера вашего дома

Стармер Анна

Цвет: энциклопедия. ...
Предзаказ
Гастрофизика: Новая наука о питании

Спенс Ч.

Гастрофизика: Новая наука ...
Предзаказ
50 самых популярных коктейлей мира

Сборник

50 самых популярных ...
52 грн.
Купить
Митрополит Андрей Шептицький

Маринович Мирослав

Митрополит Андрей ...
135 грн.
Купить
Облепиха рябина шиповник-лекари от 100 болезней

Романова М.

Облепиха рябина ...
50 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.