Камберленд Найджел «100 правил для майбутніх мільйонерів. Стислі уроки зі створення багатства»

Комплектація книг КМ-Букс 2-5 робочих днів!

Опис

Від автора світового бестселера "100 правил успішних людей"! Від автора книг-світових бестселерів з управляння персоналом та з коучингу! Стислі уроки зі створення багатства! Переважній більшості людей, незалежно від того, в якій країні вони проживають, на шляху до багатства доводиться долати схожі перепони, застосовувати подібні підходи, ухвалювати ті самі рішення. Про що йдеться, ви дізнаєтесь із цієї книги. Автор докладно пояснює, з чого слід починати розбудову власної фінансової бази, як визначити кращі для себе можливості, як розпорядитися навіть незначними коштами, застерігає від необачних кроків та підводного каміння, що чатує на недосвідчених підприємців; певна увага приділяється питанням законодавства. У кожному розділі цієї книги міститься порада з певного питання: з чого можна розпочати створення власної матеріальної бази, як краще розпорядитися наявними коштами, куди і коли доречно інвестувати, до кого звернутися по допомогу в разі невдачі тощо.

Відгуки

Написати відгук

Що ще купити

Завжди їжте лівою рукою

Бхаргава Рохит

Завжди їжте лівою рукою
150 грн.
Купити
Нечиста сила та iншi капоснi iсторiї

Андрусяк Иван

Нечиста сила та iншi капоснi ...
108 грн.
Купити
Як бути стійким

Барнс Анна

Як бути стійким
117 грн.
Купити
Як вгамувати розум

Барнс Анна

Як вгамувати розум
117 грн.
Купити
Станьте щасливими за 21 день

Хей Луиза

Станьте щасливими за 21 ...
135 грн.
Купити
Собакознавство. Що собаки знають, бачать і відчувають нюхом

Горовиц Александра

Собакознавство. Що собаки ...
149 грн.
Купити
Не бійся!

Кумбс Шері

Не бійся!
135 грн.
Купити
Привіт, щастя!

Кумбс Шері

Привіт, щастя!
135 грн.
Купити

Гарантія збереження !

Український книжковий інтернет-магазин "KNIGIng" несе повну відповідальність за збереження і цілісність при доставці замовлення.
При відправці книг ми використовуємо спеціальний "книжковий" картон і вставки-підсилювачі. Всі замовлення додатково пакуємо в фірмові пакети "Нової Пошти" або стретч-плівку.