Диаз Камерон «Книга про тіло. Закони голодування, навчання витривалості й інші способи полюбити нове тіло»

Комплектация книг Форс 2-5 рабочих дня!

Описание
ЗАВТРА БУДЕ ПІЗНО Зовнішність Кемерон Діас ніколи не піддавалася штучній корекції. Незважаючи на це, 44-річній актрисі не даси більше 30. «Як залишатися вічно молодою і красивою?» - Питання, яке рано чи пізно задає собі кожна дівчина. Кемерон не стверджує, що їй відомий секрет особливих «молодильних яблучок» або «живої води». Все, чим вона користується для підтримки своєї квітучої жіночності, доступне будь-якій людині. Варто тільки приділити цьому питанню достатньо уваги - і результат не змусить себе чекати. Не втрачайте часу, прямо зараз скажіть собі: «Я ГОТОВА СТАТИ КРАСИВОЮ І ЗДОРОВОЮ!» Купіть «Книгу про тіло» - почніть молодіти сьогодні! ХУДНУТИ ЧИ НІ? Перше, що спадає на думку, коли мова стосується омолодження - зайві кілограми, і вибір правильного способу, як їх позбутися. Кемерон Діас - не прихильниця миттєвого результату. Чим швидше вага зменшується, тим легше її знову набрати. Запорука стрункого тіла - в самодисципліні та силі волі. Головна проблема жінок із зайвою вагою - неправильна мотивація. Так відбувається тому, що, ставлячи перед собою мету схуднути, жінка часто невірно тлумачить причини, що спонукали її до цього. Худнути потрібно не для того, аби щось отримати взамін (чоловіка, вплив, заздрість), а щоб позбутися вади, яка заважає вести повноцінне життя. Крім психологічних настанов, книга містить практичні рекомендації фахівців щодо здорового способу життя. У Голлівуді працюють кращі фітнес-тренери та дієтологи. Краса і молодість "зіркових" актрис – їх робота. В даному виданні Кемерон Діас ділиться секретами їх ремесла і надихає читачок на духовне і фізичне переродження.
Отзывы
Что еще купить
Усвідомленість. Як знайти гармонію в нашому шаленому світі

Пенман Денни

Усвідомленість. Як знайти ...
290 грн.
Купить
Сьома сила

Генкок Кевін

Сьома сила
315 грн.
Купить
Чому матусю все дістало

Сімс Джилл

Чому матусю все дістало
290 грн.
Купить
Стартап. Скейлап. Скрюап

Аппело Юрген

Стартап. Скейлап. Скрюап
315 грн.
Купить
Спокій. Гра. Розвиток

Макнамара Дебора

Спокій. Гра. Розвиток
350 грн.
Купить
Тримайтеся за своїх дітей

Мате Габор, Ньюфелд Гордон

Тримайтеся за своїх дітей
350 грн.
Купить
Цілуйте мене міцно

Гонсалес Карлос

Цілуйте мене міцно
300 грн.
Купить
Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів

Темплтон Джон Маркс

Всесвітні закони життя. 200 ...
271 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.