Диаз Камерон «Книга про тіло. Закони голодування, навчання витривалості й інші способи полюбити нове тіло»

Комплектация книг Форс 2-5 рабочих дня!

Описание

ЗАВТРА БУДЕ ПІЗНО Зовнішність Кемерон Діас ніколи не піддавалася штучній корекції. Незважаючи на це, 44-річній актрисі не даси більше 30. «Як залишатися вічно молодою і красивою?» - Питання, яке рано чи пізно задає собі кожна дівчина. Кемерон не стверджує, що їй відомий секрет особливих «молодильних яблучок» або «живої води». Все, чим вона користується для підтримки своєї квітучої жіночності, доступне будь-якій людині. Варто тільки приділити цьому питанню достатньо уваги - і результат не змусить себе чекати. Не втрачайте часу, прямо зараз скажіть собі: «Я ГОТОВА СТАТИ КРАСИВОЮ І ЗДОРОВОЮ!» Купіть «Книгу про тіло» - почніть молодіти сьогодні! ХУДНУТИ ЧИ НІ? Перше, що спадає на думку, коли мова стосується омолодження - зайві кілограми, і вибір правильного способу, як їх позбутися. Кемерон Діас - не прихильниця миттєвого результату. Чим швидше вага зменшується, тим легше її знову набрати. Запорука стрункого тіла - в самодисципліні та силі волі. Головна проблема жінок із зайвою вагою - неправильна мотивація. Так відбувається тому, що, ставлячи перед собою мету схуднути, жінка часто невірно тлумачить причини, що спонукали її до цього. Худнути потрібно не для того, аби щось отримати взамін (чоловіка, вплив, заздрість), а щоб позбутися вади, яка заважає вести повноцінне життя. Крім психологічних настанов, книга містить практичні рекомендації фахівців щодо здорового способу життя. У Голлівуді працюють кращі фітнес-тренери та дієтологи. Краса і молодість "зіркових" актрис – їх робота. В даному виданні Кемерон Діас ділиться секретами їх ремесла і надихає читачок на духовне і фізичне переродження.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Як допомогти дівчинці-підлітку

Пайфер Мері, Пайфер Сара

Як допомогти ...
280 грн.
Купить
Всесвітні закони життя. 200 вічних духовних принципів

Темплтон Джон Маркс

Всесвітні закони життя. 200 ...
271 грн.
Купить
П’ять сил. Путівник зі здійснення мрії

Фалдер Стівен

П’ять сил. Путівник зі ...
275 грн.
Купить
Тіло, їжа, секс, секс і тривога: Що непокоїть сучасну жінку

Лапина Юлия

Тіло, їжа, секс, секс і ...
270 грн.
Купить
Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи

Макнамі Роджер

Зафейсбучені: як соціальна ...
270 грн.
Купить
Змінюючи правила гри. Як лідери, новатори та візіонери перемагають у  житті

Эспри Дэйв

Змінюючи правила гри. Як ...
270 грн.
Купить
Одна звичка на тиждень: зміни себе за рік

Блюменталь Бретт

Одна звичка на тиждень: ...
290 грн.
Купить
Постправда

Макінтайр Лі

Постправда
371 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.