Буше Франсуаза «Книжка, яка допоможе полюбити книжки навіть тим, хто не любить читати»

Комплектация книг ARTBOOKS 2-5 рабочих дня!

Описание

Книга рецептів, яка навчить тебе ковтати книжки і не гладшати! Замість серйозних та нудних настанов — купа веселих малюнків та жартів. Ну що може бути краще?! Особливо, якщо йдеться про таку корисну справу, як заохочення дитини до читання. Чарівниця Франсуаза Буше покаже дітям магію книжок, розкаже, якими вони бувають та чому читати їх — корисно та весело!
  • Нарешті мрія всіх батьків здійсниться і дитину не можна буде відірвати від книг! Перед вами справжній помічник усіх небайдужих мам і тат.
  • Авторка бестселера наводить такі аргументи на користь читання, до яких ніколи не додумався б жоден дорослий. Тож навіть найвпертіші нечитайки сядуть за книжки, щоб і собі перевірити, що з описаного тут блискавична вигадка, а що — чистісінька правда.
  • Франсуаза Буше не лише відома французька письменниця та художниця. Вона також мама чотирьох дітей і на власному досвіді знає, як важливо навчити їх любити книги.
  • Франсуаза намагається говорити зі своїми юними читачами, як з дорослими, тільки простішими словами та у гумористичній формі.
Смачного, читачу!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Пригоди Крутелика, або Звідки приїхав перший велосипед

Татуся Бо

Пригоди Крутелика, або ...
180 грн.
Купить
Київські маскарони

Степась Ксенія

Київські маскарони
162 грн.
Купить
Ефект Матильди

Ірвінг Еллі

Ефект Матильди
171 грн.
Купить
Загадка животика пані Лубіду

Хеберт Мари-Франсин

Загадка животика пані ...
152 грн.
Купить
Коко

Итзиар Миранда, Хорхе Миранда

Коко
162 грн.
Купить
Маєчка. Святкове видання

Лактіонова Юлія

Маєчка. Святкове видання
166 грн.
Купить
Маєчка

Лактіонова Юлія

Маєчка
143 грн.
Купить
Маєчка

Лактіонова Юлія

Маєчка
143 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.