Дойдж Норман «Самовідновлення мозку»

Комплектация книг Наш Формат 2-5 рабочих дня!

Описание

Надихніться історіями людей, яким вдалося зцілити свій мозок. ТЕМАТИКА Наукпоп, неврологія, анатомія, медицина, психологія, психіатрія. ПРО ЩО КНИЖКА Ми живемо в переломний для медицини момент. З’являються відкриття про те, що мозок може зцілюватися, а отже, є шанс подолати невиліковні захворювання. Клітини мозку здатні обмінюватися електричними імпульсами, а також утворювати нові зв’язки, що є основним шляхом до одужання. Тож як за допомогою світла, вібрацій і звуків знизити ризик деменцій, полегшити хронічний біль, пом’якшити симптоми аутизму й ДЦП? І як тіло допомагає мозку відновлюватися? ДЛЯ КОГО КНИЖКА Для широкого кола читачів, всіх, хто хоче дізнатись, як мозок розвивався впродовж декількох мільйонів років, його багатогранні нейропластичні здатності, і яким чином психіка може відновлюватися і розвиватися. ЧОМУ ВАРТО КУПУВАТИ ЦЮ КНИГУ У цій книжці доктор медицини Норман Дойдж вказує на численні клінічні дослідження нейропластиків, які доводять, що мозок може зцілюватися й повертати втрачені функції. Автор розкриває історії людей, які докорінно змінили стан свого здоров’я і навіть віднайшли здібності, про існування яких не здогадувалися.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Книга для дівчат. Посібник зі статевого дозрівання від Еллен та Ніни

Брокманн Нина

Книга для дівчат. Посібник ...
315 грн.
Купить
Почувайся добре. Нова терапія настрою

Бернс Дэвид

Почувайся добре. Нова ...
269 грн.
Купить
Обдурені випадковістю. Незрима роль шансу в житті та бізнесі

Талеб Нассим

Обдурені випадковістю. ...
270 грн.
Купить
Людина цифрова

Скиннер Крис

Людина цифрова
288 грн.
Купить
Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал

Келли Том

Творча впевненість. Як ...
285 грн.
Купить
Космос. Agile-щоденник для особистого розвитку

Ленгольд Катерина

Космос. Agile-щоденник для ...
270 грн.
Купить
Життя за алгоритмами

Крістіан Браян

Життя за алгоритмами
288 грн.
Купить
Пиши тут, пиши зараз

Ларю Николь

Пиши тут, пиши зараз
290 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.