Сборник «ГОРИ»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
Дитяча книга для розвитку мислення, кругозору, допитливості, з якою дитина 3-5 років пізнає навколишній світ, - невід'ємна частина виховання повноцінної особи. Книга з розфарбовуваннями і наклейками "Гори" - новинка в книжковому інтернет-магазині - не просто перша книга наклейок для допитливого малюка. Це його перша маленька дитяча енциклопедія про дивовижний світ мальовничих гірських районів Європи. У ній, як і личить справжній енциклопедії, ілюстрації тварин, їх назви і короткі описи якихось значимих характерних особливостей кожного. Для 3-5 літнього малюка цієї інформації вистачає, щоб мати уявлення про унікальну тварину світі гір і пробудження інтересу до пізнання природи. У книзі - ілюстрації гірських пейзажів. Ось на плато підійнявся муфлон, в отворі скелі знайшли собі місце для відпочинку вовки. А ось ведмідь ловить форель в швидкій, гірській річці, по гладких каменях ковзає саламандра, на полянках уздовж дзеркального високогірного водоспаду дружно
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.