Смит Кери «Подарунковий набір "Знищ цю коробку" - 5 книг»

Комплектация книг КСД 1 рабочй день!

Описание
Три бестселери в одній коробці: «Знищ цей щоденник» (224 с.), «Безлад» (224 с.), «Кишеньковий сміттяр» (208 с.) Ви – творча людина? Шукаєте більше способів реалізувати свою креативність? Прийшов час спробувати щось дійсно незвичне! ВІДЧУЙ СЕБЕ ПОЗА ЗАКОНОМ Хто з нас не мріяв хоч раз у житті зробити щось заборонене – обмалювати шпалери, зробити літака зі сторінки нової книги, писати на полях! Здається, ну що тут такого, але загальноприйняті правила не дозволяють вирватись за рамки буденності. Канадська художниця-концептуаліст Кері Сміт зробила неможливе: заснувала серію книг, які поставлять ваші уявлення про творчість з ніг на голову! Тут ви не знайдете абстрактних закликів у дусі «роби що хочеш». На вас чекають абсолютно конкретні інструкції, що вам робити прямо тут і зараз! Ви будете шоковані – на таке ще не наважувався ніхто! Ці бестселери звільняють від звичного способу мислення. На вас чекає шалений досвід з навмисного заляпування сторінок кавою, їх заморожування та хаотичного малювання чим завгодно. І це ще не все. ТРИ ПРОСТОРИ ДЛЯ ПОВНОГО ВІДРИВУ Подарунковий набір «Знищ цю коробку» складається із трьох книг-блокнотів. Перший, під назвою «Знищ цей щоденник», присвячений тим, хто усе життя боявся дозволити собі маленькі пакості та дурниці. Що дозволено робити зі сторінками: виривати; розрізати; залишати брудні відбитки; малювати язиком; і багато іншого. Друга книга «Безлад. Посібник із помилок і нещасливих» пропонує відмовитися від звички тримати все під контролем, уникати сміття та бруду. Цей посібник вирве тебе з нудної реальності! «Кишеньковий сміттяр» – третя книга з набору. Стане справжнім скарбом для любителів накопичувати непотріб. Ведіть облік своїм випадковим знахідкам! Давно не актуальний квиток, кілька предметів одного кольору – для кожного пункту є власна сторінка.

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.