Смит Кери «Подарунковий набір "Знищ цю коробку" - 5 книг»

Комплектация книг КСД 2-5 рабочих дня!

Описание

Три бестселери в одній коробці: «Знищ цей щоденник» (224 с.), «Безлад» (224 с.), «Кишеньковий сміттяр» (208 с.) Ви – творча людина? Шукаєте більше способів реалізувати свою креативність? Прийшов час спробувати щось дійсно незвичне! ВІДЧУЙ СЕБЕ ПОЗА ЗАКОНОМ Хто з нас не мріяв хоч раз у житті зробити щось заборонене – обмалювати шпалери, зробити літака зі сторінки нової книги, писати на полях! Здається, ну що тут такого, але загальноприйняті правила не дозволяють вирватись за рамки буденності. Канадська художниця-концептуаліст Кері Сміт зробила неможливе: заснувала серію книг, які поставлять ваші уявлення про творчість з ніг на голову! Тут ви не знайдете абстрактних закликів у дусі «роби що хочеш». На вас чекають абсолютно конкретні інструкції, що вам робити прямо тут і зараз! Ви будете шоковані – на таке ще не наважувався ніхто! Ці бестселери звільняють від звичного способу мислення. На вас чекає шалений досвід з навмисного заляпування сторінок кавою, їх заморожування та хаотичного малювання чим завгодно. І це ще не все. ТРИ ПРОСТОРИ ДЛЯ ПОВНОГО ВІДРИВУ Подарунковий набір «Знищ цю коробку» складається із трьох книг-блокнотів. Перший, під назвою «Знищ цей щоденник», присвячений тим, хто усе життя боявся дозволити собі маленькі пакості та дурниці. Що дозволено робити зі сторінками: виривати; розрізати; залишати брудні відбитки; малювати язиком; і багато іншого. Друга книга «Безлад. Посібник із помилок і нещасливих» пропонує відмовитися від звички тримати все під контролем, уникати сміття та бруду. Цей посібник вирве тебе з нудної реальності! «Кишеньковий сміттяр» – третя книга з набору. Стане справжнім скарбом для любителів накопичувати непотріб. Ведіть облік своїм випадковим знахідкам! Давно не актуальний квиток, кілька предметів одного кольору – для кожного пункту є власна сторінка.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Абетка від Маєчки

Варіна Іла

Абетка від Маєчки
257 грн.
Купить
Як це створено? За лаштунками звичних речей

Ружичка Олдрих

Як це створено? За ...
288 грн.
Купить
Вчора та сьогодні. Місто

Обуркова Ева

Вчора та сьогодні. Місто
315 грн.
Купить
Minecraft. Карти

Сборник

Minecraft. Карти
315 грн.
Купить
Земля

Барзотти Элеонора

Земля
360 грн.
Купить
Маленькі дослідники: Світ професій

Сборник

Маленькі дослідники: Світ ...
261 грн.
Купить
Про все на світі. English для дітей

Борзова В.

Про все на світі. English для ...
268 грн.
Купить
Твоє тіло

Барзотти Элеонора

Твоє тіло
360 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.