Сборник «ПОЖЕЖНИКИ»

Комплектация книг Пегас 1 рабочй день!

Описание
На цей раз буде незвичайна гра. Дуже незвичайна. Давайте розберемося, що стоїть за цими словами. Не просто ж так сьогоднішня гра в нашому інтернет магазині дитячих книг називається незвичайною. Тобто, не такий, як всі інші звичайні дитячі ігри, не такий, як завжди. Цікаво, правда ж? Звичайно, цікаво! Така гра неодмінно повинна бути захоплюючою. Так воно і є! Але для незвичайності цього мало - просто бути цікавою та захоплюючою. Наша гра - небезпечна. Тому що сьогодні у нас з вами дитяча гра не така вже й дитяча. У нашій новій розвиваючої книзі наклейок і розмальовок для 3-6 років - серйозна гра в по-справжньому мужніх і самовідданих людей. Дітвора буде грати в пожежних. Справа в тому, що умови гри в книзі - самі незвичайні. Тільки в житті у них інша назва. У житті вони називаються екстремальними і не терплять зволікання. Подивіться, на зображенні чорний дим валить з вікон будинку. А на іншій - нещадне полум'я пожирає лісовий масив. А значить - за роботу! Треба рятувати людей, і треба рятувати ліс! Як? А адже це, виявляється, ціла наука. Яскраві наклейки разом з уважністю, пам'яттю, кмітливістю допоможуть засвоїти назви основних пристосувань і механізмів для пожежогасіння. Головне, що зрозуміють діти при спілкуванні з цією книгою: виручати людей з біди; рятувати життя і здоров'я інших людей, - це саме чудове справу на світлі. Тому дана книжка з більш, ніж 50 наклейок, іграми в пожежних, пізнавальними, розвиваючими завданнями і великими, захоплюючими уяву, розмальовками, допомагає вирішувати найголовніше завдання всієї видавничої діяльності «Пегас» - виховувати особистість.
Что еще купить
Що робити, якщо...Безпека на вулиці

Шипарьова О.В.

Що робити, якщо...Безпека на ...
30 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.