Набор «Угадай силует. 2+ Овочі та фрукти. 30 карток»

Комплектация книг Кенгуру 1 рабочй день!

Описание
Набір містить 10 карток (100х180мм), що поділені на дві частини. На кожній половинці картки зображена тінь іграшки, предмета побуту, овоча, фрукта або виду транспорту. Окремо надаються 20 карток (90х100 мм) меншого формату з кольоровим зображенням іграшок, предметів побуту, овочів, фруктів або різних видів транспорту. Дитина повинна знайти відповідну тінь до кожного зображення і накласти карту з кольоровим забарвленням на потрібне місце на картці з тінями. Крім того, кожна карта містить питання про зображеного предмета і його назва українською та англійською. Завдання розвивають асоціативне мислення, уяву, увагу та логіку, а також дають перші уроки англійської мови.

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.