Карпа Ирэн «Добрі новини з Аральського Моря»

Комплектация книг книголав до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 декабря
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

«Із кожним роком видавництво #книголав додає до свого портфелю тільки топових українських авторів. Ірена Карпа – саме та письменниця, яка задає тренди сучасній українській літературі. Ми точно впевнені, що разом створимо продукт, який стане вагомим для більшості читачів та поціновувачів і змінить відношення більшості до сучасної художньої літератури у нашій країні», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав. «Роман писався три роки, вбираючи в себе реальні історії реальних жінок. Через це в ньому нема ні повністю позитивних, ні повністю негативних героїнь, а є різні психотипи, де кожна читачка знайде себе. Хтось буде бісити, хтось смішити, хтось змусить плакати. Бо в книзі є все: фешн, секс, стиль життя, зрада, втеча, пошук себе, вбивство, інтрига, смак вина і багато-багато Парижа. Хтось їздить на Астон Мартині, а хтось краде монетки, залишені офіціантові на чай. В певний момент долі цих моїх жінок переплітаються, і так — не читайте кінець відразу, щоб не спойлити, хто вбивця. Я люблю їх всіх. У кожній із них є часточка мене. І часточка вас. Тому сміливо пірнайте», – коментує Ірена Карпа, письменниця. До написання роману Ірену надихнув переїзд до Парижу кілька років тому. В основі сюжету – пригоди чотирьох героїнь, яких об’єднує українське походження і секрети з минулого, а також бажання звільнитися від них і почати нове життя.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Райнеке-Лис - Лис Микита

Ільницький Микола

Райнеке-Лис - Лис Микита
238 грн.
Купить
Війна

Курков Андрій

Війна
315 грн.
Купить
Різдвяний сюрприз

Курков Андрій

Різдвяний сюрприз
252 грн.
Купить
Чарівні істоти українського міфу. Домашні духи

Корний Дара

Чарівні істоти ...
279 грн.
Купить
Букова земля

Матиос Мария

Букова земля
266 грн.
Купить
РОМАН & РОМАН

Слапчук Василь

РОМАН & РОМАН
279 грн.
Купить
Лексикон львівський: поважно і на жарт

Хобзей Наталья

Лексикон львівський: ...
230 грн.
Купить
Країна чарів і краси. У горах Карпатах. Бескидом зеленим, у три ряди садженим... Т2

Ломацький Михайло

Країна чарів і краси. У ...
252 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.