Карпа Ирэн «Добрі новини з Аральського Моря»

Комплектация книг книголав 2-5 рабочих дня!

Описание

«Із кожним роком видавництво #книголав додає до свого портфелю тільки топових українських авторів. Ірена Карпа – саме та письменниця, яка задає тренди сучасній українській літературі. Ми точно впевнені, що разом створимо продукт, який стане вагомим для більшості читачів та поціновувачів і змінить відношення більшості до сучасної художньої літератури у нашій країні», – розповідає Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав. «Роман писався три роки, вбираючи в себе реальні історії реальних жінок. Через це в ньому нема ні повністю позитивних, ні повністю негативних героїнь, а є різні психотипи, де кожна читачка знайде себе. Хтось буде бісити, хтось смішити, хтось змусить плакати. Бо в книзі є все: фешн, секс, стиль життя, зрада, втеча, пошук себе, вбивство, інтрига, смак вина і багато-багато Парижа. Хтось їздить на Астон Мартині, а хтось краде монетки, залишені офіціантові на чай. В певний момент долі цих моїх жінок переплітаються, і так — не читайте кінець відразу, щоб не спойлити, хто вбивця. Я люблю їх всіх. У кожній із них є часточка мене. І часточка вас. Тому сміливо пірнайте», – коментує Ірена Карпа, письменниця. До написання роману Ірену надихнув переїзд до Парижу кілька років тому. В основі сюжету – пригоди чотирьох героїнь, яких об’єднує українське походження і секрети з минулого, а також бажання звільнитися від них і почати нове життя.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Радіо ніч

Андрухович Юрий

Радіо ніч
224 грн.
Купить
Псалом авіації

Жадан Сергей

Псалом авіації
203 грн.
Купить
Намальовані люди

Иванцова Мила

Намальовані люди
266 грн.
Купить
Авантюрки на зеленій траві

Нестерчук Віра

Авантюрки на зеленій траві
257 грн.
Купить
72. Записки комбата

Вдовиченко Олександр

72. Записки комбата
209 грн.
Купить
Богдан Ігор Антонич - дітям

Калинец Игорь

Богдан Ігор Антонич - дітям
219 грн.
Купить
Український Майдан, російська війна. Хроніка та аналіз Революції Гідності

Клочко Роман

Український Майдан, ...
252 грн.
Купить
Велика казка про маленького Хлопчика

Антип Петр

Велика казка про ...
300 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.