Херсонский Борис «Сталіна не було»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Борис Херсонський - один з провідних російськомовних поетів України, лауреат численних міжнародних премій, в останні роки пише не тільки російською, але й українською мовою та перекладає українською свої російськомовні вірші. У збірку «Сталіна не було» ввійшли як нові вірші, написані українською, так й автопереклади, зроблені у 2016-2017 р. Тематика і стилістика віршів типова для автора – сюрреалістичні спроби осмислити історію тоталітаризму, «біографічна лірика», нариси побуту п’ятдесятих -шістдесятих років минулого сторіччя, у які несподівано вторгаються образи середньовіччя, відлуння війни на Донбасі, монстри юрського періоду... Значну долю у збірці займають біблійні мотиви. Тобто у своїх українських віршах поет залишається сам собою. Але уважний читач знайде тут й відгуки класичних зразків української поезії

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Жорстоке небо

Кидрук Макс

Жорстоке небо
105 грн.
Купить
Кімната

Смагина Марина

Кімната
86 грн.
Купить
Криниця для спраглих. Кіно

Драч Иван

Криниця для спраглих. Кіно
135 грн.
Купить
Киевская кухня

Ноябрев Илья

Киевская кухня
144 грн.
Купить
Поза межами болю

Турянський Осип

Поза межами болю
38 грн.
Купить
Былое и дамы

Воронель Нина

Былое и дамы
95 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.