Херсонский Борис «Сталіна не було»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Борис Херсонський - один з провідних російськомовних поетів України, лауреат численних міжнародних премій, в останні роки пише не тільки російською, але й українською мовою та перекладає українською свої російськомовні вірші. У збірку «Сталіна не було» ввійшли як нові вірші, написані українською, так й автопереклади, зроблені у 2016-2017 р. Тематика і стилістика віршів типова для автора – сюрреалістичні спроби осмислити історію тоталітаризму, «біографічна лірика», нариси побуту п’ятдесятих -шістдесятих років минулого сторіччя, у які несподівано вторгаються образи середньовіччя, відлуння війни на Донбасі, монстри юрського періоду... Значну долю у збірці займають біблійні мотиви. Тобто у своїх українських віршах поет залишається сам собою. Але уважний читач знайде тут й відгуки класичних зразків української поезії

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Стара холера

Лис Владимир

Стара холера
Предзаказ
Поруч з тобою

Корний Дара

Поруч з тобою
Предзаказ
Де немає Бога

Кидрук Макс

Де немає Бога
Предзаказ
Свет за окном

Райли Люсинда

Свет за окном
199 грн.
Купить
Війна

Бабченко Аркадий

Війна
Предзаказ
Розворот

Стецик Володимир

Розворот
100 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.