Херсонский Борис «Сталіна не було»

Комплектация книг 2Фолио в течение 5-10 дней

Описание

Борис Херсонський - один з провідних російськомовних поетів України, лауреат численних міжнародних премій, в останні роки пише не тільки російською, але й українською мовою та перекладає українською свої російськомовні вірші. У збірку «Сталіна не було» ввійшли як нові вірші, написані українською, так й автопереклади, зроблені у 2016-2017 р. Тематика і стилістика віршів типова для автора – сюрреалістичні спроби осмислити історію тоталітаризму, «біографічна лірика», нариси побуту п’ятдесятих -шістдесятих років минулого сторіччя, у які несподівано вторгаються образи середньовіччя, відлуння війни на Донбасі, монстри юрського періоду... Значну долю у збірці займають біблійні мотиви. Тобто у своїх українських віршах поет залишається сам собою. Але уважний читач знайде тут й відгуки класичних зразків української поезії

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Чорне Сонце

Шкляр Василь

Чорне Сонце
Предзаказ
І прибуде суддя

Лис Владимир

І прибуде суддя
Предзаказ
Душа

Кубай Ю.

Душа
85 грн.
Купить
Вибір без вибору, або Історія про те, у чому я ніколи не сумнівалася

Тетера І.

Вибір без вибору, або ...
72 грн.
Купить
Третя кабінка — Лос-Анджелес

Захарченко Елена

Третя кабінка — ...
95 грн.
Купить
НепрОстые

Прохасько Тарас

НепрОстые
Предзаказ

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.