Херсонский Борис «Сталіна не було»

Комплектация книг 2Фолио до 10 рабочих дней!

Описание

Борис Херсонський - один з провідних російськомовних поетів України, лауреат численних міжнародних премій, в останні роки пише не тільки російською, але й українською мовою та перекладає українською свої російськомовні вірші. У збірку «Сталіна не було» ввійшли як нові вірші, написані українською, так й автопереклади, зроблені у 2016-2017 р. Тематика і стилістика віршів типова для автора – сюрреалістичні спроби осмислити історію тоталітаризму, «біографічна лірика», нариси побуту п’ятдесятих -шістдесятих років минулого сторіччя, у які несподівано вторгаються образи середньовіччя, відлуння війни на Донбасі, монстри юрського періоду... Значну долю у збірці займають біблійні мотиви. Тобто у своїх українських віршах поет залишається сам собою. Але уважний читач знайде тут й відгуки класичних зразків української поезії

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Йдучи дорогами життя

Афонин Александр

Йдучи дорогами життя
81 грн.
Купить
Чужий

Гридин Сергей

Чужий
90 грн.
Купить
Українська діаспора

Драч Иван

Українська діаспора
171 грн.
Купить
Чорна рада

Кулиш Пантелеймон

Чорна рада
48 грн.
Купить
Чайна книжка. Історії про чай і не тільки

Орлова Олександра

Чайна книжка. Історії про ...
65 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.