Косач Юрий «Володарка Понтиди»

Комплектация книг А-ба-ба-га-ла-ма-га 2-5 рабочих дня!

Описание

«Володарка Понтиди» – це унікальна в українській літературі пригодницька мандрівка лабіринтами королівських дворів, ложами таємних товариств, феєречними маскарадами, капканами підозрілих дешевих корчомок та в’язничних келій у передреволюційній Європі 1770-х років.Герой цього авантюрного і глибоко філософського роману – український козак-шляхтич Юрій Рославець. Зачарований «дамою свого серця» і претенденткою на імператорський трон, він «женеться за з’явою» своєї пристрасті від Парижа, через Німеччину до Венеції, Неаполя, Риму й Пізи, переживаючи карколомні пригоди і сповнюючись життєвою мудрістю й дещо фаталістичним розумінням життя і світу. Цей літературний шедевр написаний 1987 року в Нью-Йорку контроверсійним українським автором, племінником Лесі Українки, Юрієм Косачем (1908–1990) – видатним, хоча й досі, на жаль, маловідомим майстром української історичної прози.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Грішниця

Печорна Олена

Грішниця
119 грн.
Купить
Саудаде

Любка Андрей

Саудаде
126 грн.
Купить
Похвала діалектиці

Брехт Бертольд

Похвала діалектиці
135 грн.
Купить
Інші двері. Роман

Вильчинский Александр

Інші двері. Роман
144 грн.
Купить
Патерн

Ешкилев Владимир

Патерн
150 грн.
Купить
Ангел райдуги

Франко Андрій

Ангел райдуги
152 грн.
Купить
Три Марти

Савка Ірина

Три Марти
120 грн.
Купить
Національна доктрина

Розумний Максим

Національна доктрина
131 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.