Энциклопедия «Дивовижна енциклопедія про тварин у запитаннях і відповідях»

Комплектация книг Пегас до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 29 февраля!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 550 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Світ природи, у якому живе, працює, розвивається і вдосконалюється людина, — безмежний. Він надзвичайно цікавий і, звичайно ж, до кінця ще не пізнаний. Досліджувати його численні таємниці, можливо, доведеться й вам — майбутнім піонерам наукової думки. Ця книга напевно змусить кожного пильніше придивитися до всього, що нас оточує, навіть до речей буденних і звичних, зацікавить і збагатить новими знаннями, спонукає до конкретних дій — любити, цінувати й берегти природу, вивчати і примножувати її багатства. Завдяки нашій енциклопедії ви зможете здійснити своєрідну мандрівку українськими лісами, степами, горами, прісними водоймами і морями — Чорним та Азовським. Там усюди живуть дивовижні, сумирні й грізні, а часом кумедні звірі та птахи, риби, плазуни й комахи. На вас чекають незабутні враження від знайомства з фауною рідної батьківщини. У далекі країни, в екзотичні куточки нашої великої планети покличуть її тамтешні мешканці. Ви дізнаєтеся про них багато цікавого й пізнавального, прочитавши книгу. Деякі товарини, виявляється, здатні робити просто неймовірні речі. І мова не про цирк чи дресированих вихованців, а про природні вміння та звички наших «героїв». А ще відкриєте для себе сучасну науку — біоніку, зможете зазирнути в «лабораторію» природи й дізнатися, як тварини й рослини допомагають людині створювати нові прилади і механізми, розв’язувати різноманітні інженерні завдання. І в наші дні вчені різних країн з успіхом застосовують те, що геній природи давно вже створив. Але її мудрий ключ і далі відкриває перед нами все нові й нові дивовижі. Цю яскраву книгу написав поет, лауреат премії імені Наталі Забіли Володимир Верховень. Більшість матеріалів у різний час публікувалися на сторінках журналу для дітей молодшого та середнього шкільного віку «Барвінок». Здобута інформація стане вам у пригоді на уроках зоології та біології, під час підготовки до шкільних олімпіад, різних конкурсів і змагань юних ерудитів тощо. Запрошуємо вас до цікавого, пізнавального і вдумливого читання!

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Щоденники Вишеньки. Таємнича книга. Том 2

Шамблен Жорис

Щоденники Вишеньки. ...
261 грн.
Купить
Звездная пыль под подушкой. Детский альманах

Сборник

Звездная пыль под ...
276 грн.
Купить
Фиксики. Творчество

Сборник

Фиксики. Творчество
213 грн.
Купить
Давай качаться!

Штрассер Сюзанна

Давай качаться!
213 грн.
Купить
Я изобрёл во сне пирог!

Сборник

Я изобрёл во сне пирог!
237 грн.
Купить
Хто ховається між листям й у воді?

Ганачкова Павла

Хто ховається між листям й ...
238 грн.
Купить
Капітан Америка. Білий

Леб Джеф

Капітан Америка. Білий
233 грн.
Купить
Незнайка в Солнечном городе

Носов Николай

Незнайка в Солнечном ...
257 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.