Харрис Роберт «Привид»

Комплектация книг Фолио 2-5 рабочих дня!

Описание
Адам Ленґ, колишній прем’єр-міністр Великої Британії, займав цю посаду довше за будь-якого іншого політика. Його кар’єра стрімко закінчилася після того, як він став на бік Америки у війні з терором. Покинувши свій пост з ганьбою, Ленґ ховається у віддаленому будинку на березі океану, де за допомогою помічника пише свої потенційно вибухонебезпечні мемуари. Але помічник Ленґа раптово зникає, а згодом його знаходять мертвим. Завершити писати мемуари пропонують людині, яку називають привидом — літературним рабом. Він погоджується і летить до Америки, щоб у розкішному маєтку Ленґа закінчити книгу. Але згодом, дізнавшись про жахливі обставини смерті свого попередника, усвідомлює, що припустився фатальної помилки. Невдовзі привид виявляє, що експрем’єр-міністр — це не просто харизматичний політик, це людина, у якої у минулому є таємниці, здатні змінити світову політику... Роман «Привид» було екранізовано.
Отзывы
Что еще купить
Привид

Харрис Роберт

Привид
234 грн.
Купить
Як зруйнувати Америку за три прості кроки

Шапиро Бэн

Як зруйнувати Америку за ...
250 грн.
Купить
Історії про життя 50 українців та українок

Булгакова Анна

Історії про життя 50 ...
250 грн.
Купить
Середземноморське перехрестя

Харук Андрей

Середземноморське ...
189 грн.
Купить
Паннонське чудовисько

Шанта Микола

Паннонське чудовисько
225 грн.
Купить
Через перевал Том 21

Іваничук Роман

Через перевал Том 21
176 грн.
Купить
Країна ірредента Том 24

Іваничук Роман

Країна ірредента Том 24
176 грн.
Купить
Нарис історії українського народу

Грушевский Михаил

Нарис історії ...
194 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
Упаковка в плотный трехслойный гофрированный картон марки Т21. Защищаем уголки, делая специальную картонную вставку.Обеспечиваем пыле- и влагозащиту, применяя обертывание в стрейч-пленку картонной упаковки.