Сова Андрій «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920-1939 рр.: спогади, документи, світлини.»

Комплектация книг 1Апрiорi до 5 рабочих дней!

АКЦИЯ до 31 января!
БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА КНИГ!
Укрпочтой - при заказе от 250 грн. Новой почтой - при заказе от 450 грн. (Нажмите, чтобы увидеть детали)

Описание

Пропоноване видання присвячене постаті провідного діяча українського визвольного руху XX століття Романа Шухевича (1907-1950). Через його життя та діяльність читач може виразно відчути дух тієї унікальної доби національного відродження та боротьби українців західноукраїнських земель у 1920-1939 рр., що мала вирішальне значення для поступування визвольної боротьби українського народу у подальші роки. Публікація незнаних та малознаних досі документів, спогадів, нарисів, інтерв’ю, газетних публікацій, світлин про Романа Шухевича дозволяють об'єктивно розкрити його життєвий шлях та актуалізувати чимало питань, які вирішуються на сучасному етапі українського державотворення. Більшість текстів публікується за матеріалами державних, громадських і приватних архівів та книгозбірень, частину - передруковано з важкодоступних видань. Книга супроводжується науково-довідковим апаратом. Для істориків, дослідників новітньої історії України, краєзнавців, викладачів та усіх тих, кого цікавить історія України XX століття.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Моя історія

Джеррард Стивен

Моя історія
185 грн.
Купить
Дружина короля вечірки

Чаплін Літа Ґрей

Дружина короля вечірки
180 грн.
Купить
Рождение Венеры

Дюнан Сара

Рождение Венеры
214 грн.
Купить
Ідентичність Франції том ІІІ

Бродель Фернан

Ідентичність Франції том ...
160 грн.
Купить
Забуті науки. Історія гуманітарних наук

Бод Ренс

Забуті науки. Історія ...
200 грн.
Купить
СССР: страна, созданная пропагандой

Почепцов Георгий

СССР: страна, созданная ...
225 грн.
Купить
Музика води

Бойл Т.К.

Музика води
209 грн.
Купить
Археология и антропология: прошлое, настоящее и будущее

Сборник

Археология и антропология: ...
160 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.