Сова Андрій «Роман Шухевич у громадсько-політичному житті Західної України 1920-1939 рр.: спогади, документи, світлини.»

Комплектация книг Апрiорi до 5 рабочих дней!

Описание

Пропоноване видання присвячене постаті провідного діяча українського визвольного руху XX століття Романа Шухевича (1907-1950). Через його життя та діяльність читач може виразно відчути дух тієї унікальної доби національного відродження та боротьби українців західноукраїнських земель у 1920-1939 рр., що мала вирішальне значення для поступування визвольної боротьби українського народу у подальші роки. Публікація незнаних та малознаних досі документів, спогадів, нарисів, інтерв’ю, газетних публікацій, світлин про Романа Шухевича дозволяють об'єктивно розкрити його життєвий шлях та актуалізувати чимало питань, які вирішуються на сучасному етапі українського державотворення. Більшість текстів публікується за матеріалами державних, громадських і приватних архівів та книгозбірень, частину - передруковано з важкодоступних видань. Книга супроводжується науково-довідковим апаратом. Для істориків, дослідників новітньої історії України, краєзнавців, викладачів та усіх тих, кого цікавить історія України XX століття.

Отзывы

Написать отзыв

Что еще купить

Апокриф чотири розмови про Лесю Українку

Забужко Оксана

Апокриф чотири розмови про ...
380 грн.
Купить
Знамениті оповідки з діянь римських

Сборник

Знамениті оповідки з діянь ...
322 грн.
Купить
Грушевський, Скоропадський, Петлюра

Яневский Даниил

Грушевський, ...
360 грн.
Купить
Чернобыль

Хиггинботам Адам

Чернобыль
315 грн.
Купить
Вузький коридор. Держави, суспільства і доля свободи

Аджемоглу Дарон

Вузький коридор. Держави, ...
360 грн.
Купить
Неизвестная война. Что произошло в Грузии в августе 2008 года

Панфилов Олег

Неизвестная война. Что ...
378 грн.
Купить
Олег - імператор русів

Качковський Лесь

Олег - імператор русів
311 грн.
Купить
Енциклопедія козацтва. Лицарі Сонця

Середюк Александр

Енциклопедія козацтва. ...
271 грн.
Купить

Гарантия сохранности !

Украинский книжный интернет-магазин "KNIGIng" несёт полную ответственность за сохранность и целостность при доставке заказа.
При отправке книг мы используем специальный "книжный" картон и вставки-усилители. Все заказы дополнительно упаковываем в фирменные пакеты "Новой Почты" или стретч-плёнку.